Ogłoszenia duszpasterskie na VI niedzielę wielkanocną

Ogłoszenia parafialne na  VI Niedzielę Wielkanocną  05.05.2024

1. Msza Św. w tygodniu będzie odprawiana od wtorku soboty o 18.00. W poniedziałek Msza Św. o 8.00.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00.
  3. Spotkanie formacyjne dla Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym w środę o 18.30.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy o 9.00 zmiana tajemnic dla Stowarzyszenia Krwi Chrystusa.
  5. Rozpoczął się miesiąc maj, poświęcony Matce Bożej. Zapraszam wszystkich, a szczególnie dzieci i młodzież na nabożeństwa majowe o godz. 17.30.
  6. W sobotę 11 maja 2024 w Krzeszowie odbędzie się Pielgrzymka Mężczyzn Dolnego Śląska. Zapraszamy wszystkich mężczyzn, którzy nie wstydzą się wyznać, że kochają Maryję. Zapisy na wyjazd zorganizowanym transportem lub w grupie motocyklowej, do 6 maja, osobiście lub telefonicznie.
  7. 25 maja do naszej parafii przybędą z całej diecezji grupy Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym, na coroczny Dzień Wspólnoty. Chcielibyśmy ugościć wszystkich przybyłych, dlatego zwracam się do parafian z prośbą o upieczenie ciasta na ten dzień. Kto zechce pomóc proszony jest o zgłoszenie tego do Pani Ani Abramczyk albo do mnie.
  8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W Gościu przeczytamy m.in. o fenomenie polskiej maryjności, o znaczeniu adoracji NS oraz kim są i jaki mają dla nas przekaz konwertyci, a w Niedzieli dla kogo świętość, co Bóg mówił do nas oraz co przeżywa dziecko w dniu I Komunii.
  9. Wszystkim gościom przebywającym na wypoczynku życzymy dobrego pobytu oraz wzmocnienia fizycznego i duchowego.