Ogłoszenia duszpasterskie na XXVIII niedzielę zwykłą

Ogłoszenia parafialne na XXViii Niedzielę zwykłą
13.10.2024

1. W tym tygodniu Msza Św. od wtorku do soboty, o g. 18.00, w poniedziałek o 8.00.
  2. Nabożeństwo Różańcowe codziennie o 17.15.
  3. Zbliża się listopad, czas pamięci modlitewnej o zmarłych. 1 listopada jak co roku, na cmentarzu w Pobiednej będzie odprawiona Msza Św. zbiorowa za naszych bliskich zmarłych. Każdy może podać nazwiska zmarłych, za których będzie odprawiona Msza św. w ten dzień. Do 30.10. w zakrystii możemy dodawać swoich zmarłych na Mszę zbiorową.
  4. Dziś przypada XXIV Dzień Papieski pod hasłem: "Św. Jan Paweł II. Ewangelia starości i cierpienia". Odbywa się zbiórka do puszek na fundusz "Dzieło Nowego Tysiąclecia" z którego zdolna młodzież z terenów wiejskich, otrzymuje stypendia i w ten sposób budujemy św. Janowi Pawłowi II żywy pomnik. Tradycyjnie, jak co roku, po Mszy Św. można nabyć kremówki papieskie po 8 zł.
  5. We współpracy ze Stacją Kultury Parafia zaprasza na kolejny seans filmowy do sali kinowej, w Czerniawie przy ul. Rolniczej 7, na terenie Izerskiej Łąki. Tytuł filmu: "Odważni”. To trzymająca w napięciu, okraszona humorem opowieść o ludziach którzy mają jeden cel: służyć i chronić. Zapisy na film w zakrystii, telefonicznie (516 174 315) oraz mailowo (parafiaczerniawa@gmail.com). Seans jest zaplanowany  na 20.10. o g. 16.00
  6. Wszystkim gościom przebywającym na wypoczynku życzymy dobrego pobytu oraz wzmocnienia fizycznego i duchowego.