Ogłoszenia duszpasterskie na XIII niedzielę zwykłą

Ogłoszenia parafialne na XIIi Niedzielę zwykłą 30.06.2024

1. Od jutra przez lipiec i sierpień Msza Św. w tygodniu oraz w niedziele będzie odprawiana o 19.00, w poniedziałek o 8.00.
  2. Trwają prace remontowe w naszej parafii. W związku z tym, kościół będzie zamknięty do środy z powodów technicznych. W tym czasie codzienna liturgia jest odprawiana w przygotowanym kościele polowym, z tyłu świątyni. Pilne sprawy kancelaryjne można załatwiać bezpośrednio po Mszy wieczornej.
  3. W czwartek modlimy się w intencji służby liturgicznej i jej rodzin oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  4. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w piątek od 9.00.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy o 9.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  6. Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym zaprasza na II nocne czuwanie w intencji dusz w czyśćcu cierpiących, które odbędzie się 12.07. Szczegółowy program czuwania jest dostępny w gablocie i na stronie internetowej parafii. Dusze zmarłych mogą liczyć tylko na naszą pomoc, same pomóc już sobie nie mogą.
  7. Ruszyły zapisy na tegoroczną pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się w terminie 27.07-5.08. Udział w pielgrzymce to wspaniałe duchowe przeżycie, przygoda i okazja do poznania wielu ciekawych ludzi. Zapisy w zakrystii. Więcej szczegółów znajdziemy na stronie oraz FB parafialnym. Tych, którzy  chcieliby poczuć klimat pielgrzymki na Jasną Górę, a nie mogą pójść, zapraszam do duchowego uczestnictwa. Zapisy do grupy duchowego uczestnictwa także w zakrystii do 7 lipca. Jest również możliwość udziału w ostatnim etapie pielgrzymki i w Eucharystii na błoniach jasnogórskich na zakończenie pielgrzymki. Wyjazd do Częstochowy planowy jest na 5 sierpnia. Dla chętnych będzie możliwość przejścia ostatniego etapu pielgrzymki.  Zapisy w zakrystii. Koszt 120 zł. Ilość miejsc ograniczona.
  8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  9. Wszystkim gościom przebywającym na wypoczynku życzymy dobrego pobytu oraz wzmocnienia fizycznego i duchowego.