Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII niedzielę zwykłą

na XXVII Niedzielę zwykłą

6.10.2024
  1. W tym tygodniu Msza Św. od wtorku do soboty, o g. 18.00, w poniedziałek o 8.00.
  2. Nabożeństwo Różańcowe codziennie o 17.15.  Na najgorliwszych uczestników Różańca, czekają nagrody, będzie też nagroda specjalna – Różaniec papieski.
  3. W przyszłą niedzielę po Mszy o 9.00 zmiana tajemnic dla Stowarzyszenia Krwi Chrystusa.
  4. Spotkanie formacyjne dla Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym w środę po Mszy Św.
  5. Bardzo dziękuję Paniom, które przygotowały dekorację różańcową.
  6. Trwa konkurs na najbardziej kolorowy Różaniec. Różance można przynosić do 20.10.
  7. Zbliża się listopad, czas pamięci modlitewnej o zmarłych. Karty wypominkowe oraz plan modlitwy dotrą do wszystkich domów w najbliższym czasie.
  8. W przyszłą niedzielę przypada XXIV Dzień Papieski pod hasłem: "Św. Jan Paweł II. Ewangelia starości i cierpienia". W tym dniu odbędzie się zbiórka do puszek na fundusz "Dzieło Nowego Tysiąclecia" z którego zdolna młodzież z terenów wiejskich, otrzymuje stypendia i w ten sposób budujemy św. Janowi Pawłowi II żywy pomnik. Tradycyjnie, jak co roku, po Mszy Św. będziemy mogli nabyć kremówki papieskie.
  9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W Niedzieli przeczytamy m.in., o niezawodnym sposobie na wszelkie problemy, jak poruszyć ludzkie sumienie oraz jaką wartość ma pokój na świecie, a w Gościu cała prawda o aniołach, o nowej nadziei Kościoła oraz jaki będzie los chrześcijaństwa w Europie.
  10. Wszystkim gościom przebywającym na wypoczynku życzymy dobrego pobytu oraz wzmocnienia fizycznego i duchowego.