Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII niedzielę zwykłą

  Ogłoszenia parafialne na XVII Niedzielę zwykłą  24.07.2022

  1. W okresie wakacyjnym Msza Św. wieczorna w tygodniu oraz w niedziele o g. 19.00. W poniedziałek Msza Św. o godz. 8.00.  W tym tygodniu nie będzie Mszy św. w piątek i sobotę z powodu wyjazdu na kolonię, z dziećmi z naszej parafii.  W przyszłą niedzielę zostanie zmieniony jednorazowo porządek Mszy Św. Msze Św. o 9.00, 12.00 i 19.00.      
  2. W czwartek od 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. W gablocie są opublikowane zapowiedzi przedślubne.  
  4. Podczas ostatniej zbiórki na planowane w tym roku inwestycje parafialne Rada Parafialna zebrała 3820 zł.  
  5. Dziś po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów oraz wręczenie okolicznościowych pamiątek kierowcom. Tradycyjnie jest to okazja by wesprzeć zakup środków transportu dla misjonarzy na całym świecie. Dzięki ofiarom składanym przez kierowców, Dobra Nowina, dzięki posłudze misjonarzy, sprawniej dociera na tereny misyjne.
  6. W piątek grupa dzieci z naszej parafii oraz z Olszyny wyjedzie na kolonię letnią do Łeby. Składam serdeczne podziękowanie Urzędowi Gminy w Świeradowie Zdroju za dofinansowanie tego wyjazdu w kwocie 39 600 zł oraz Fundacji KGHM Polska Miedź za dotację w kwocie 50 000 zł.
  7. 28 sierpnia parafia organizuje II rodzinny festyn parafialny na zakończenie wakacji. Już dziś zwracam się do wszystkich parafian o pomoc w organizacji, możemy się zaangażować m.in. przez upieczenie ciasta lub przyniesienie fantów na loterię. Dlatego zwracam się z prośbą o zgłaszanie do mnie albo do pani Ani Abramczyk, kto upiecze ciasto.      
  8. Niebawem planujemy prace budowlane w salce obok ołtarza, kto chciałby pomóc, proszę o zgłoszenie gotowości, w zakrystii lub telefonicznie.  
  9. Polecam prasę katolicką. Na stoliku są do zabrania darmowe publikacje.  
  10. Wszystkim gościom przebywającym na wypoczynku życzymy dobrego pobytu oraz wzmocnienia fizycznego i duchowego.