Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI niedzielę zwykłą

  Ogłoszenia parafialne na XXVI Niedzielę zwykłą  25.09.2022

 1. W tym tygodniu Msza Św. od wtorku do soboty o g. 18.00. W poniedziałek Msza Św. o 8.00.   
 2. W czwartek od 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.   
 3. W tym tygodniu przypada IV czwartek miesiąca. Zapraszam na comiesięczną Adorację i Eucharystię członków Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym.
 4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic dla Wspólnoty Żywego Różańca.
 5. W sobotę rozpocznie się miesiąc Różańca Świętego. Nabożeństwa różańcowe codziennie o g. 17.15. Dzieci otrzymają planszę i każdego dnia obrazek do wklejenia. W tym roku w czasie Różańca będziemy kroczyć Maryjnym szlakiem Różańcowym. Na najgorliwszych uczestników Różańca, czekają nagrody.
 6. W każdą niedzielę Dzieci otrzymują "Ziarno" - kartkę z ewangelią. Jest to okazja do pochylenia się nad Słowem Bożym w gronie rodziny. Kto odpowie na pytania i wypełni kupon może go odciąć i wrzucić do pudełka. Po Mszy o 11.00,  co tydzień odbywa się losowanie nagrody wśród tych, którzy wrzucą poprawnie wypełniony kupon do pudełka.    
 7. Spotkanie organizacyjne dla rodziców i młodzieży klas VI, VII i VIII oraz osób starszych które pragną przyjąć sakrament Bierzmowania, odbędzie się w niedzielę 2 października po Mszy o 11.00.      
 8. W ubiegłym tygodniu Rada Parafialna zabrała na inwestycje parafialne 3590 zł. Trwają prace przy adaptacji sali parafialnej na spotkania dla grup.
 9. Dziękuję parafianom, którzy pomagali w piątek i sobotę przygotować pomieszczenia dla ekipy, która będzie kłaść płytki od poniedziałku.   
 10. Za tydzień w niedzielę po każdej Mszy Św. możemy wziąć udział w loterii fantowej, jako epilog tegorocznego festynu. Zostało jeszcze wiele cennych fantów i voucherów do wygrania. Zapraszamy do wspólnej zabawy. 
 11. Chłopcy, od 3 klasy wzwyż, którzy chcieliby zostać ministrantami i pełnić zaszczytną służbę przy ołtarzu, mogą się zgłaszać do zakrystii.
 12. Dziewczynki, które chciałyby należeć do służby liturgicznej (śpiewać w scholi, lub należeć do Służby Maryi) również mogą zgłaszać się do zakrystii do końca września.   
 13. W sobotę 8 X organizujemy pielgrzymkę do Krzeszowa. Koszt 15 zł. Wyjazd o 8.00, powrót ok. 18.00.  Zapisy w zakrystii
 14. W piątek od 15.15 będzie wydawana żywność w ramach programu operacyjnego pomocy żywnościowej. 
 15. Wszystkim gościom przebywającym na wypoczynku życzymy dobrego pobytu oraz wzmocnienia fizycznego i duchowego.