Ogłoszenia duszpasterskie na XXII niedzielę zwykłą

  Ogłoszenia parafialne na XXII Niedzielę zwykłą  28.08.2022

 1. W poniedziałek Msza Św. o 8.00. W tym tygodniu Msza Św. wieczorna we wtorek i środę o g. 19.00. Od czwartku wracamy do Mszy o g. 18.00 w dni powszednie i niedziele. 
 2. W czwartek od 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.   
 3. Msza Św. na rozpoczęcie roku szkolnego w czwartek o 18.00. Dzieciom klas I poświecę tornistry, a na wszystkie przybyłe dzieci czeka szkolny upominek. Od godziny 17.00 okazja do Spowiedzi Św.  Po Mszy spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci klas I, II, III i IV. Na spotkaniu rodzice dzieci z klas I, którzy pragną, żeby ich dziecko przyjęło Komunie św., zgłaszają dziecko do przygotowania pierwszokomunijnego.    
 4. W czwartek modlimy się w intencji Służby Liturgicznej i jej rodzin oraz o nowe powołania kapłańskie.
 5. W piątek od 9.00 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. Po południu od 17.00 okazja do spowiedzi. Apeluję do rodziców żeby zadbali o kondycję duchową swoich dzieci, niech rozpoczną nowy rok szkolny z czystym sercem. Dzieci które już przyjęły I Komunię Św., zachęcam do rozpoczęcia praktyki I piątków miesiąca.
 6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.
 7. Składam serdeczne podziękowanie za pomoc przy pracach parafialnych Marianowi Fabisiowi oraz Pawłowi Pogorzelskiemu, Sławkowi Ilskiemu oraz Damianowi i Dominikowi Pacyna. 
 8. Za dwa tygodnie 11.09. będziemy przeżywać odpust parafialny, święto patronalne dla całej wspólnoty parafialnej. Uroczystości odpustowej o g. 12.00,  będzie przewodniczył Ks. Bogusław Wolański. 
 9. Dziś parafia organizuje II rodzinny festyn parafialny na zakończenie wakacji. W programie festynu przewidziano wiele atrakcji m.in. loteria fantowa, konkursy i zabawy z nagrodami, występy i pokazy, oraz mecz piłki nożnej księża – strażacy. Pozyskane fundusze zostaną przeznaczone na zakup nowych ławek.        
 10. Polecam prasę katolicką. Na stoliku są do zabrania darmowe publikacje.  
 11. Wszystkim gościom przebywającym na wypoczynku życzymy dobrego pobytu oraz wzmocnienia fizycznego i duchowego.