Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Narodzenia Pańskiego

Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Bożego narodzenia 25.12.2022

1. Serdecznie dziękuję wszystkim parafianom,  którzy pomagali przy dekoracji i przygotowaniu kościoła na święta, dziękuję również parafianom, którzy podzielili się świątecznymi wyrobami.
  2. Przed świętami została oddana do użytku sala parafialna. Będzie służyła parafianom na spotkania formacyjne, będzie również pełniła funkcję świetlicy na różne zajęcia dla dzieci i młodzieży. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do jej powstania.
  3. Dziś (Jutro Msze św. o 9.00 i 11.00).
  4. W poniedziałek II dzień Świąt. Msze św. o 9.00 i 11.00. W tym dniu tradycyjnie wspieramy KUL.
  5. We wtorek przypada święto św. Jana Ap. Msza Św. z błogosławieństwem wina o godz. 18.00.
  6. W środę przypada święto św. Młodzianków, na zakończenie Mszy Św. specjalne błogosławieństwo dla małych dzieci.
  7. W czwartek od 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu
  8. W piątek Święto Św. Rodziny. Zapraszam wszystkich małżonków. Podczas Mszy Św. odnowienie przyrzeczeń małżeńskich oraz specjalne błogosławieństwo dla małżonków.
  9. W sobotę o 17.00 nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne oraz Msza Św. na zakończenie roku. Zakończmy ten rok z Bogiem, zawierzmy Mu wszystkie nasze sprawy.
  10. Za tydzień w niedzielę Nowy Rok, przeżywamy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Jest to święto nakazane. Msze Święte o 9.00, 11.00 i 18.00.
  11. W przyszłą niedzielę po Mszy o 9.00 zmiana tajemnic ŻR.
  12. W zakrystii można nabyć nasz parafialny kalendarz ścienny na przyszły rok. Kalendarz jest po 8 zł.
  13. Intencje na przyszły rok można zamawiać w zakrystii. Są jeszcze wolne intencje w tym roku.
  14. Ze stolika pod chórem możemy zabrać list do parafian z zaproszeniem na wizytę duszpasterską. Zaproszenia składamy do do 28 grudnia.
  15. (pasterka) Po Pasterce przy wyjściu z kościoła, odbędzie się kwesta do puszek na Fundusz Obrony Życia i Domy samotnych matek.
  16. Narodził się nam Zbawiciel, Bóg posłał swego syna aby nas zbawił, to wydarzenie ciągle rodzi w naszych sercach radość i nadzieję, niech i tym razem narodzenie Jezusa Chrystusa wleje w nasze serca miłość, pokój i szczęście. Wszystkim parafianom i gościom życzę radosnych, pełnych miłości i rodzinnego ciepła świąt Bożego Narodzenia