Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę CHRZTU PAŃSKIEGO

Ogłoszenia parafialne na niedzielę Chrztu pańskiego 08.01.2022

1. W tym tygodniu Msza Św. w poniedziałek o 8.00, od wtorku do piątku o g. 15.00 oraz w sobotę o g. 18.00.
  2. W styczniu parafia musi opłacić ubezpieczenie kościoła i budynku parafialnego. Dlatego w przyszłą niedzielę Rada Parafialna przeprowadzi zbiórkę na opłacenie ubezpieczenia.
  3. W naszej parafii trwa wizyta duszpasterska. Jest to spotkanie z całą rodziną i wspólna modlitwa o błogosławieństwo dla rodziny w nowym roku. Zadbajmy o to by na stole znalazł się krzyż i świece oraz Pismo Święte, oraz by nie zabrakło żadnego z członków rodziny. Dzieci i młodzież szkolna przygotowują zeszyty od religii. W tym roku, zgodnie z zapowiedzią odwiedzę rodziny, które zaprosiły kapłana, wypełniając formularz zaproszenia. Od wtorku do piątku wizyta będzie się rozpoczynać o g. 15.40, w sobotę o 13.00.  Harmonogram odwiedzin dla mieszkańców Czerniawy jest wywieszony w gablocie oraz opublikowany na stronie internetowej. Do mieszkańców Pobiednej przybędę z wizytą w kwietniu, po Świętach Wielkanocnych, harmonogram zostanie opublikowany w późniejszym czasie. Kto nie zdążył przekazać zaproszenia, może to jeszcze uczynić w zakrystii osobiście.
  4. Wychodząc z kościoła, w przedsionku świątyni, można nabyć nasz parafialny kalendarz ścienny na obecny rok. Kalendarz jest po 8 zł.
  5. Intencje MSZALNE na ten rok można zamawiać w zakrystii.
  6. Dziś w naszej parafii wyjątkowe wydarzenie. O 16.00 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu zespołu wokalnego „Cantus Olaviensis” pod dyrekcją Barbary Szarejko. Soliści: Adriana Krasowska (sopran) i Rafał Wróblewski (tenor). Za instrumentem usiądzie Wojciech Mazur. Wstęp wolny. Zapraszamy serdecznie.
  7. Wszystkim gościom życzymy dobrego pobytu oraz wzmocnienia fizycznego i duchowego.