Ogłoszenia duszpasterskie na III niedzielę zwykłą

Ogłoszenia parafialne na III niedzielę zwykłą 22.01.2023

1. W tym tygodniu Msza Św. w poniedziałek wyjątkowo o 7.00, od wtorku do soboty o g. 18.00.
  2. W czwartek od 17.00 jest okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu. O 17.30 adorację poprowadzi Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym, a następnie zostanie odprawiona Msza Św. w intencji dusz czyścowych - od Apostolstwa.
  3. W piątek o 18.30 spotkanie formacyjne dla kandydatów do Bierzmowania z klas VI-VIII.
  4. W sobotę o 10.00 będziemy rozbierać dekorację świąteczną. Potrzebna będzie pomoc mężczyzn do wynoszenia choinek i szopki. Zapraszam wszystkich chętnych do pomocy.
  5. W przyszłą niedzielę, po Mszy o 11.00 krótkie spotkanie z dziećmi z klas I-IV. Dzieci przynoszą zeszyty z Ziarnem.
  6. Wychodząc z kościoła, w przedsionku świątyni, można nabyć nasz parafialny kalendarz ścienny na obecny rok. Ofiara dowolna.
  7. Zachęcam do zamawiania intencji Mszy św. za żywych i umarłych. Nie marnujmy okazji do złożenia Najświętszej Ofiary w różnych intencjach. Uczmy się zawierzać Bogu wszystkie swoje sprawy.
  8. 11 marca Parafia organizuje jednodniowy wyjazd pielgrzymkowy do Wadowic i Krakowa. W programie wyjazdu: Msza Św. w Wadowicach, gdzie był ochrzczony Św. Jan Paweł II, zwiedzanie Domu rodzinnego papieża, oraz udział w spektaklu „Misterium Męki Pańskiej” w Krakowie na scenie Teatralnej Seminarium Salezjańskiego. Koszt wyjazdu wynosi 210 zł i obejmuje: przejazd, bilety wstępu do Muzeum Domu Rodzinnego Papieża, na spektakl teatralny oraz parkingi. Zapisy w zakrystii. Zostało jeszcze kilka miejsc wolnych.
  9. Od czerwca 2021 roku nasz kościół przygotowuje firma sprzątająca. Ofiary na ten cel za rok 2023, składamy w kopertach, które można zabrać ze stolika pod chórem. W tym roku nie zmienia się stawka, jeśli większość rodzin złoży kwotę 50 zł, to powinno wystarczyć na przygotowanie kościoła w bieżącym roku. Pragnę przypomnieć, że firma sprząta kościół za darmo, parafia finansuje tylko zakup kwiatów. Przy okazji serdecznie dziękuję firmie sprzątającej za piękny dar na rzecz wspólnoty parafialnej.
  10. Wszystkim gościom życzymy dobrego pobytu oraz wzmocnienia fizycznego i duchowego.