Ogłoszenia duszpasterskie na II niedzielę zwykłą

Ogłoszenia parafialne na II niedzielę zwykłą 15.01.2023

1. W tym tygodniu Msza Św. w poniedziałek o 8.00, od wtorku do soboty o g. 18.00.
  2. W środę o 18.30 spotkanie formacyjne dla Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym.
  3. W czwartek od 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W sobotę Dzień Babci, a w niedzielę Dzień Dziadka. Na Eucharystii będziemy modlić się za naszych seniorów.
  5. W styczniu parafia musi opłacić ubezpieczenie kościoła i budynku parafialnego. Dlatego dziś Rada Parafialna prowadzi zbiórkę na opłacenie ubezpieczenia.
  6. W naszej parafii zakończył się I etap wizyty duszpasterskiej. Do mieszkańców Pobiednej przybędę z wizytą w kwietniu, po Świętach Wielkanocnych, harmonogram zostanie opublikowany na początku lutego. Kto nie zdążył przekazać zaproszenia, może to jeszcze uczynić w zakrystii osobiście.
  7. Wychodząc z kościoła, w przedsionku świątyni, można nabyć nasz parafialny kalendarz ścienny na obecny rok. Kalendarz jest po 8 zł.
  8. Zachęcam do zamawiania intencji Mszy św. za żywych i umarłych. Nie marnujmy okazji do złożenia Najświętszej Ofiary w różnych intencjach.
  9. 11 marca Parafia organizuje jednodniowy wyjazd pielgrzymkowy do Wadowic i Krakowa. W programie wyjazdu: Msza Św. w Wadowicach, gdzie był ochrzczony Św. Jan Paweł II, zwiedzanie Domu rodzinnego papieża, oraz udział w spektaklu „Misterium Męki Pańskiej” w Krakowie na scenie Teatralnej Seminarium Salezjańskiego. Koszt wyjazdu wynosi 210 zł i obejmuje: przejazd, bilety wstępu do Muzeum Domu Rodzinnego Papieża, na spektakl teatralny oraz parkingi. Zapisy w zakrystii. Ilość miejsc ograniczona.
  10. Wszystkim gościom życzymy dobrego pobytu oraz wzmocnienia fizycznego i duchowego.