Ogłoszenia duszpasterskie na II niedzielę wielkanocną

Ogłoszenia parafialne na ii Niedzielę wIELKANOCNĄ  24.04.2022

1. W tym tygodniu Msza Św. od poniedziałku do piątku o g. 15.00. W sobotę o g. 18.00.
  2. We wtorek i piątek o 15.30 próba dla dzieci komunijnych.
  3. Dzisiejsza niedziela jest nazywana Niedzielą Miłosierdzia. Z tej racji o 15.00 zapraszam na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  4. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się miesiąc maj, poświęcony Matce Bożej. Zapraszam wszystkich, a szczególnie dzieci i młodzież na nabożeństwa majowe o godz. 17.15. Dzieci będą otrzymywać za udział obrazki, które wkleją na specjalną planszę.
  5. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Biblijną.
  6. Trwa II część tegorocznej wizyty duszpasterskiej. Jest to spotkanie z całą rodziną i wspólna modlitwa o błogosławieństwo dla rodziny w całym roku. Zadbajmy o to, by na stole znalazł się krzyż i świece oraz Pismo Święte, oraz by nie zabrakło żadnego z członków rodziny. Dzieci i młodzież szkolna przygotowują zeszyty od religii. Od poniedziałku do piątku wizyta będzie się rozpoczynać o g. 15.40, w sobotę o 13.00.  Harmonogram odwiedzin jest wywieszony w gablocie oraz opublikowany na stronie internetowej. Kto nie zdążył zaprosić kapłana a chciałby to jeszcze uczynić może zgłaszać się do zakrystii aby umówić wizytę indywidualnie.
  7. Polecam Gościa Niedzielnego i Niedzielę.