Ogłoszenia duszpasterskie na III niedzielę wielkanocną

Ogłoszenia parafialne na  III Niedzielę Wielkanocną  14.04.2024

1. Msza Św. w tygodniu będzie odprawiana od wtorku do soboty o 18.00. W poniedziałek Msza Św. o 8.00.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00.
  3. Za tydzień przypada Niedziela Dobrego Pasterza, modlimy się za powołanych oraz o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne.
  4. Trwa II część tegorocznej wizyty duszpasterskiej. Jest to spotkanie z całą rodziną i wspólna modlitwa o błogosławieństwo dla rodziny w nowym roku. Harmonogram odwiedzin jest wywieszony w gablocie oraz opublikowany na stronie internetowej.
  5. Zmiana tajemnic dla Stowarzyszenia Krwi Chrystusa wyjątkowo za tydzień po Mszy o 9.00.
  6. Za tydzień Rada Parafialna przeprowadzi zbiórkę ofiar na fundusz remontowy.
  7. Bardzo dziękuję Państwu Śliwińskim za wykonanie prac związanych z zielenią przed kościołem.
  8. 11 kwietnia w Krzeszowie odbędzie się Pielgrzymka Mężczyzn Dolnego Śląska. Zapisy wszystkich chętnych w zakrystii.
  9. We współpracy ze Stacją Kultury w Świeradowie-Zdroju zapraszamy na kolejny seans filmowy do sali kinowej, w Czerniawie przy ul. Rolniczej 7, na terenie Izerskiej Łąki. Tytuł filmu: Dźwięk wolności” to oparta na faktach historia obnażająca mroki handlu dziećmi. Poznajemy w nim prawdziwą historię Tima Ballarda, który rezygnuje z pracy agenta, aby poświęcić życie ratowaniu dzieci przed losem gorszym niż śmierć. Koszt biletu wstępu wynosi 15 zł na pokrycie licencji za projekcję filmu. Konieczne są zapisy ze względu na ograniczoną ilość miejsc. Zapisywać się można na trzy sposoby: osobiście w zakrystii, telefonicznie (516 174 315) oraz mailowo (parafiaczerniawa@gmail.com). Seans jest zaplanowany  na 2 maja o g. 16.00.
  10. Składam serdeczne podziękowanie Michałowi Jedynakowi, Wojciechowi Kuderze i Dariuszowi Strońskiemu za ufundowanie nowej nawierzchni przy wjeździe do naszego kościoła oraz firmie Anbud za sprawne wykonanie prac.
  11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W Gościu przeczytamy m.in. jak czytać Pismo Święte, o znaczeniu Chrztu Polski dla naszego narodu  a w Niedzieli komu wierzy dziś człowiek, co dalej z polską szkołą oraz recepta na szczęście.
  12. Wszystkim gościom przebywającym na wypoczynku życzymy dobrego pobytu oraz wzmocnienia fizycznego i duchowego.